Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA

Nasza Wspólnota, Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego  GALILEA  to kilka tysięcy osób, które w Jezusie odnalazły nowy sens życia oraz wolność i radość wewnętrzną. Jesteśmy  katolicką Wspólnotą z 25 letnią tradycją, nasze Centrum znajduje się na Wzgórzu Miłosierdzia w Stryszawie. Pasterzem Wspólnoty jest Zmartwychwstaniec, Ojciec Krzysztof Czerwionka CR.

Nasza misja to ewangelizacja czyli niesienie Dobrej Nowiny wszędzie gdzie Bóg nas posyła.
W Bielsku – Białej Winnica powstała w styczniu 2013 r. a od dwóch lat znaleźliśmy swój dom w Parafii Św. Józefa na Złotych Łanach. Opiekunem  duchowym z ramienia parafii od września tego roku został ks. Marcin

Pragniemy zachęcić każdego mieszkańca do wspólnej modlitwy, a tym samym poznania nas, wspólnoty, ale  przede wszystkim do lepszego poznania  Tego, który jest w jej centrum –  Jezusa.

Zapraszamy gorąco  i serdecznie od miesiąca września w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na Wieczór Uwielbienia, który rozpoczyna się Mszą Święta o godzinie 18.00,  po której bezpośrednio prowadzimy Uwielbienie z  modlitwą o uzdrowienie chorych.
Istnieje także możliwość skorzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej.
Terminy najbliższych Mszy świętych z modlitwą o uzdrowienie;
5.11.2018 r.
3.12.2018 r.