Drogie Siostry i Bracia,

Prawda o Zmartwychwstaniu od dwóch tysięcy lat niezmiennie zadziwia świat i jest źródłem nadziei dla tych, którzy wierzą w Chrystusa. Obecnie, kiedy wojna toczy się za wschodnią granicą naszej Ojczyzny, przepełnione nadzieją Orędzie Wielkanocne, staje się szczególnym źródłem umocnienia i pocieszenia.

Niech ta nadzieja towarzyszy nam podczas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech przezwycięży smutek i lęk. Niech przyniesie pokój i oddali szaleństwo wojny. Niech sprawi, że na świecie zapanuje zgoda, miłość i radość.

Wraz z Kapłanami życzymy Wam umiłowani Parafianie i drodzy Goście błogosławionych Świąt Wielkanocnych oraz odwagi i siły potrzebnej do budowania Królestwa Chrystusowego na ziemi. Serdeczną i życzliwą pamięcią w modlitwie obejmujemy naszych Braci i Siostry z Ukrainy, którzy u nas znaleźli schronienie i pomoc. Niech wszystkim Zmartwychwstały Pan błogosławi!

ks. Stanisław Wójcik

Wasz Proboszcz