Prosimy o potwierdzenie zarezerwowanej intencji mszalnej najpóźniej na dwa tygodnie przed terminem jej odprawienia. Dziękujemy.

 

NIEDZIELA – 1.01
6:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji członków 1 Róży Męskiej, ich rodzin oraz księży posługujących w naszej parafii.
2) + Mirosław Sikora.
8:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Zbigniewa Olek w 60 r. urodzin.
2) + Eleonora Władysława Dziudzik.
10:00 1) + Wanda i Antoni Heżyk.
2) + Eugeniusz Marek w 2 r. śmierci.
11:30 1) Za parafian – roczek: Anastazja Słowik.
18:00 1) + Józefa, Mirosława Jarosz, Izabela Paleczna z rodzicami: Marią i Stanisławem Burni oraz Agatą i Feliksem Jarosz.

PONIEDZIAŁEK – 2.01
7:00 1) + Zuzanna i Wawrzyniec.
2) + Maria Kurzeja.
3) + Adela Arciszewska.
18:00 1) + Wanda Pietrusińska.

WTOREK – 3.01
7:00 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Jana, dziękując za dar życia, z prośbą o błogosławieństwo dla niego oraz jego rodziny.
2) + Jan Sawa, rodzice, rodzeństwo, Zofia Margosz, Zofia Buziak.
18:00 1) + Jan Wojtas.

ŚRODA – 4.01
7:00 1) + Bogdan Składnik.
2) + Barbara Ilińska.
3) + Maria Strzelczyk.
18:00 1) Nowenna.

CZWARTEK – 5.01
7:00 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Roksany Kubicy w 32 r. urodzin.
2) O uzdrowienie Marii Wojnowskiej i Matthiasa Krausse.
18:00 1) + Maria Więzik w 1 r. śmierci.

PIĄTEK – 6.01
6:30 1) + Agata i Gabriel Ćwik.
8:30 1) + Jan Wojtas.
2) + Stefania i Kazimierz Łasocha, rodzice, rodzeństwo.
10:00 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry w 50 r. urodzin.
2) + Papież Benedykt XVI (Joseph Ratzinger).
11:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Oliwi w 9 r. urodzin oraz babci Joanny w 94 r. urodzin.
2) Dziękczynno-błagalna w intencji Legionu Maryi z okazji 9 r. powstania wspólnoty w naszej parafii, o potrzebne łaski, Boże prowadzenie i światło Ducha Świętego.
18:00 1) + Piotr Kilian.

SOBOTA – 7.01
7:00 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za bluźnierstwa przeciw Jej Niepokalanemu Poczęciu.
2) Dziękczynno-błagalna w intencji Radosława i córki Marty o wiarę i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 1) + Eugeniusz Wójcik.

NIEDZIELA – 8.01
6:30 1) + Maria Strzelczyk.
8:30 1) + Franciszek Sroka.
2) + Wiktor Wojciechowski.
10:00 1) + Jan Kacprzycki w 1 r. śmierci.
2) + Bronisław (on) Pilarz w 4 r. śmierci.
11:30 1) Dziękczynno-błagalna w intencji Aleksandry (ona) i Władysława (on) w 1 r. ślubu.
13:00 1) Galilea w 10 r. powstania Winnicy Bielskiej.
18:00 1) + Aniela Mrózek.