Our Ref.: KCC/29/2021                      Your Ref.:                                 Date: 5 października 2021

Przewielebny Księże Proboszczu,
Drodzy Bracia Kapłani,
Drodzy Siostry i Bracia Parafii Świętego Józefa,

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dzięki życzliwemu zaproszeniu Księdza Proboszcza na niedzielę misyjną 15 sierpnia 2021 i dzięki otwartym sercom Rodaków ze Złotych Łanów i życzliwej hojności – wielka wybuchła radość dla całej misyjnej wspólnoty w Kiabakari, a w szczególności dla mojego personelu ośrodka zdrowia w Kiabakari.

Parafia Świętego Józefa otoczyła troskliwym płaszczem opieki naszą misję Kiabakari. Z serca przepełnionego wdzięcznością dla każdej i każdego z Was pragnę podziękować najpiękniej, jak tylko potrafię za ten ogrom dobra i miłości miłosiernej, jaki okazaliście, Kochani!

Wasza hojna pomoc –
a) do koszyczka misyjnego i osobiście do mnie w niedzielę 15 sierpnia 2021 roku (10,513.85 PLN)
b) Za bukiety (870.62 PLN i 20 Euro)
c) oraz na konto fundacyjne i moje osobiste misyjne (2,300 PLN)
pomoże nam dofinansować zakup leków, odczynników, materiałów medycznych, higienicznych i sanitarnych na prawie dwa miesiące!

Niech Wam, Kochani, za wstawiennictwem Świętego Józefa, błogosławi Miłosierny Bóg i wynagrodzi hojnie troskę, z jaką ogarnęliście Kiabakari Waszym wsparciem! Niech Pan darzy Was na codzień wszelkimi łaskami w swej hojności a Maryja, Matka Miłosierdzia, niech otacza Was macierzyńską opieką i miłością! Wielkie Bóg zapłać!

Ks. Wojciech Adam Kościelniak
Misjonarz – Kiabakari, Tanzania