Plan Odwiedzin Duszpasterskich 2019/2020

Piątek 27.12 godz. 12.00

  1. Złotych Klosów 54

  2. Złotych Klosów 56

  3. Alberti, Glosnera, Grabowskiego

 

Sobota 28.12. godz. 9.00

  1. Siewna 4

  2. Siewna 8 i 10

  3. Siewna 12 i 16

  4. Lipnicka, Kryniczna, Kiepury

 

Niedziela 29.12. godz. 15.00

1. Jutrzenki 21

2. Jutrzenki 23

3. Jutrzenki 25

 

Poniedziałek 30.12. godz. 12.00

  1. Jutrzenki 3 od. klatki 1

  2. Jutrzenki 3 od. klatki ostatniej

  3. Podgórze 4,9 a

  4. Podgórze 3,5,7

 

Wtorek 31.12 godz. 12.00

  1. Jutrzenki 17

  2. Jutrzenki 19

  3. Podgórze 6,11

  4. Podgórze 13,14

 

Czwartek 02.01. godz. 14.00

1. Podgórze 16 od kl. I

2. Podgórze 16 od kl. ostatniej

  1. Tuwima 65,67, 83,85,87, Wierzyńskiego, Kisielewskiego, Stanclika, Kajzara

 

Piątek 03.01. godz. 14.00

  1. Podgórze 17 od. kl I

  2. Podgórze 17 od. kl. ostatniej

 

Sobota 04.01. godz. 9.00

  1. Jutrzenki 31

  2. Jutrzenki 33

  3. Jutrzenki 27 i 29

  4. Urodzajna 1, 1 a, 1b, 1c

 

Niedziela 05.01. godz. 14.00

  1. Siewna 5 i 6

  2. Siewna 11, 13

  3. Siewna 9

 

Poniedziałek 06.01 godz. 14.00

1. Złotych Klosów 58 kl. 1-4

2. Złotych Klosów 58 kl. 5-8

3. Złotych Klosów 58 kl. 9-12

 

Wtorek 07.01. godz. 14.00

  1. Jutrzenki 7 od 1 klatki

  2. Jutrzenki 7 od klatki ostatniej

 

Środa 08.01 godz. 14.00

1. Podgórze 22 od 1 klatki

2. Podgórze 22 od ostatniej klatki

3. Lenartowicza 18, Jutrzenki 4

 

Czwartek 09.01. godz. 14.00

  1. Podgórze 20 od 1 klatki

  2. Podgórze 20 od ostatniej klatki

  3. Podgórze 8, 11 a, 26 (tj. dom prywatny)

 

Piątek 10.01. godz. 14.00

1. Podgórze 24 od 1 klatki

2. Podgórze 24 od ostatniej klatki

3. Podgórze 10, 12

 

Sobota 11.01. godz. 9.00

  1. Lelewela 23,25, 34,36

  2. Lelewela 9,11,11a,17,19,21,22,24 26, 27, 28, 32, 40

  3. Łagodna 85, 87

 

Niedziela 12.01. godz. 14.00

  1. Łagodna 89

  2. Łagodna 91

  3. Łagodna 93

 

Poniedziałek 13.01. godz. 14.00

  1. Podgórze 18 od. kl I

  2. Podgórze 18 od kl. ostatniej

 

Wtorek 14.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 7,8,9, 12

  2. Bogusławskiego, Tuwima 4-27

 

Środa 15.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 22 od klatki pierwszej

  2. Lenartowicza 34 a, 36 abc – domy prywatne oraz blok 22 od klatki ostatniej

 

Czwartek 16.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 29, 33

  2. Tuwima 60, 66

 

Piątek 17.01. godz. 14.00

  1. Tuwima 72, 86 i dom pryw. 82

  2. Lenartowicza 32, 36, 40

 

Sobota 18.01. godz. 9.00

1. Majakowskiego 17 – 21  

2. Majakowskiego 3-15, 23 – 27b, 29

 

Niedziela 19.01. godz. 14.00

  1. Złotych Kłosów od 88, 86, 76,84

  2. Złotych Kłosów od 78, 82, 80

 

Poniedziałek 20.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 2, 6

 

Wtorek 21.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 16, 23

 

Środa 22.01. godz. 14.00

1 . Lenartowicza 35, 39

 

Czwartek 23.01. godz. 14.00

  1. Lenartowicza 13,19

 

Piątek 24.01 godz. 14.00

  1. Tuwima 70,88

 

Sobota 25.01 godz. 9.00

1. Lenartowicza 21,25, 27

 

Niedziela 26.01. godz.14.00

  1. Lenartowicza 37, 38

  2. Lenartowicza 19 a, 30, 34

 

Poniedziałek 27.01. godz. 14.00

  1. Ak. Umiejętności 25,29,31,35,42

  2. Ak. Umiejętności 27,28,30,32,33,40

  3. Ak. Umiejętności 44,46,49,50, 51, 52

 

Wtorek 28.01. godz. 14.00

  1. Karowa 4,6

  2. Karowa 7,8

 

Środa 29.01. godz. 14.00

  1. Żywiecka, Gorkiego 2, 3 a,4

  2. Gorkiego 5,12,16-44

 

Czwartek 30.01. godz. 14.00

1. Karowa 3,5 9

 

Piątek 31.01. godz. 14.00

Kolęda dodatkowa

Nowych parafian, którzy chcą przyjąć kapłana w ramach odwiedzin duszpasterskich, prosimy o zgłoszenie tego faktu w zakrystii, bądź kancelarii parafialnej.