NIEDZIELA 09.02.2020r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś przypada 5 niedziela zwykła. Jezus przypomina o naszej tożsamości: Wy jesteście solą ziemi. Wy jesteście światłem świata. Ta prawda uświadamia nam fakt naszej odpowiedzialności za losy Kościoła i świata.

• w poniedziałek, 10 lutego – wspomnienie Św. Schola­styki, dziewicy,
• we wtorek, 11 lutego – wspomnienie Naj­świętszej Maryi Panny z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem.
• w piątek, 14 lutego -święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa odprawiane w ciągu tygodnia.
    W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. Ks. Marcin ponawia zaproszenia na spotkanie nowo powstającej wspólnoty charyzmatycznej do salek przy kościele, w środę 12 lutego br. na godz. 19.00 (salka nr 5). Szczególnie zapraszamy małżeństwa (te młode stażem jak i jubileuszowe). Zapewniamy opiekę dla małych dzieci. Dzieci spotykają się w salce nr 4. Jak do tej pory w zajęciach wzięło udział 7 dzieci, co bardzo cieszy.
  3. W sobotę 15 lutego po mszy św. porannej spotkanie Straży Honorowej NSPJ.
  4. W przyszłą niedzielę o 11.30 msza św. w int. Ks. Mirosława z okazji jego 50-tych urodzin. Zapraszamy.

OGŁOSZENIA GOSPODARCZE

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
W przyszłą niedzielę z racji III niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na cele remontowo-inwestycyjne.
Wszystkim życzmy błogosławionego tygodnia.