NIEDZIELA 22 XII
6.30 –1/ + Józef Okolus w 7 r. śm.
8.30 –1/ ++ Maria i Rafał Janas w 14 r. śm.
2/ + + Kazimiera i Zygmunt Mroczko
10.00 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji ks. Jakuba z ok. 40 r. urodzin
2/ + Paweł Bednarski w 20 r. śm.
11.30 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy z ok. 40 r. urodzin
2/ ++ Franciszka (ona) Zwardoń w 36 r. śm. z mężem Władysławem
18.00 –1/ ++ Jan i Helena Kępys

PONIEDZIAŁEK 23 XII
7.00 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i Zdzisława
2/ + Zofia Cebulska w 1 r. śm.
3/ + Grażyna Magiera
18.00 –1/ ++ Władysław Domider, żona Helena, ++ Henryk Kasperek z żoną Zofią w r. śm. i ++ z rodziny

WTOREK 24 XII
7.00 –1/ ++ Edward Krywult, syn Andrzej z rodzicami i teściami
2/ + Ewa Skrzypczak z rodzicami
3/ + Zygmunt Ślosarczyk
4/ + Stanisława (ona) Wojtuniecka

PASTERKA
24.00 –1/ Za Parafian
2/ ++ Karol Mika z żoną Anną i rodzicami
3/ ++ Renata Opala i rodzice z obu stron
4/ ++ Wanda i Władysław Kubowicz w 1 r. śm.
5/ + Maria Sarzyńska

ŚRODA 25 XII UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA
6.30 –1/ + Barbara w 14 r. śm.
8.30 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Zofii z ok. urodzin i imienin Adama
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Beaty i Macieja z ok. 1 r. ślubu
10.00 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i Wiesława z ok. 50 r. ślubu
2/ + Kamil Dyduch w 4 r. śm. i + Stanisław Lipnicki w 40 r. śm.
3/ + Józef Kasieńczar, ++ z rodziny oraz ++ z rodziny Żuchowicz
11.30 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy z ok. 50 r. urodzin
18.00 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Kacpra z ok. 5 r. urodzin

CZWARTEK 26 XII ŚW. SZCZEPANA
6.30 –1/ ++ Stefania Loranc w 19 r. śm. z mężem Józefem i rodzicami
8.30 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny; rodziców, wnuków i prawnuków
2/ + Wiktoria Duraj w 2 r. śm.
10.00 –1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Walerii i Jerzego z ok. 60 r. ślubu
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Zdzisławy i Czesława z ok. 50 r. ślubu
11.30 –1/ Za Parafian – Chrzty
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy i Marka Kazimierczak w 25 r. ślubu
18.00 –1/ + Irena Zielińska w 2 r. śm.

PIĄTEK 27 XII
7.00– 1/ ++ Renata Opala i rodzice z obu stron
2/ ++ Jan i Helena Pawliccy
3/ + Anna Słysz
18.00 –1/ Rycerstwo św. Michała Archanioła

SOBOTA 28 XII
7.00– 1/ Dziękczynno-błagalna w int. rodziny Wieczorek
2/ + Jan Pawlicki
3/ + Andrzej Śliwiński
4/ + Zygmunt Ślosarczyk
18.00 – 1/ + Helena Wójcik